Web Tasarım | Logo Tasarım | Website Yaptırmak | E Ticaret Paketleri | SEO Ajansı

google haberler

Geri

0 Arama Motorlarında İlk Sayfada Çıkmak

SEO DANIŞMANLIĞI

 

Arama motorları veri ağları üzerinden sürekli verileri analiz edip, yorumlayan akıllı yazılımlardır.

Bu açıdan arama motorlarında web sitelerinizi en üste taşımak için web sitenizin arama motorlarına uyumlu şekilde yazılım alt yapısının kodlanması ve orijinal içeriklerin oluşturulması en öncelikli konudur.

Bunun için yapmanız gereken iyi bir plan yapmak ve o plan doğrultusunda web sitenizi sürekli güncel tutmak.

Sosyal medyalarınızın web sitelerine uyumlu bir şekilde yönetip, interaktif bir sosyal medya içerik yönetiminin yapılması öncelikleriniz arasında olması gerekmektedir.

Web sitenizdeki fotoğrafları hiç basite almayın, arama motorları orijinal fotoğrafları algılar ve kaydettiğiniz isimleri müşterilerinize göstermek için öne çıkarır.

Google arama motorunda işiniZİ büyütmek istiyorsanız. Mutlaka bolca araştırma yapın, hizmet aldığınız reklam ajansları da araştırma yaparak bu işi başarıyor. Onun için müşterilerde bolca araştırma yapmalı ki en doğru reklam ajansıyla çalışma yapabilsin.

Bir müşterimden örnek vermek istiyorum: Bizim ofisimize gelmişti, halı yıkama işi yapacağını söyledi. İnternet üzerinden müşterilerini kendisine çekmek istiyordu.

Bizlerde ona iyi bir araştırma yaptıktan sonra analizleri gösterdik şirketinin ismini bile değiştirdi; çünkü biz ona müşterilerinin kendisini hangi kelimelerle aradığını rakamsal olarak göstermiştik.

Yanı ben müşteri olsam istatistiklere inanırım, güzel bakımlı bayanların dudaklarından dökülen, müşterilerin de hiç duymadığı dijital dünyanın süslü kelimelerine değil.

Yapmanız gereken ilkeli olmak ve adım adım takip edeceğiniz adımları sıralamak.

Bizden de destek almak için www.webtasarimvereklam.com üzerinden SEO hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz.

 

0 Yorumlar

  • Hiçbir yorum bulunamadı.

web tasarım ve logo tasarım için