Blog

 • 0 E - Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur..!

  İşinizi E –Ticarete taşımamışsanız bu günün AVM’si olabilirsiniz; fakat yarının bakkalısınız. Onunun için bizler ülkemizde  hizmet veren her işletmenin işini E – Ticarete taşıması için gece gündüz çalışıyoruz. Çünkü yenilikleri araştırıp, takip etmenin de bir zekatı olduğu hassasiyetini taşıyoruz. Yapmanız gereken profesyonel ekibimizden destek almak. İnsanların sabah uyanır uyanmaz dükkanınızdan ekmek almasını istiyorsanız dükkanı sabah erkenden açmak şartı varken, biz işinizi kolaylaştırıyoruz. Dükkanı açmadan sanal mağazanıza düşen müşteri anında ekibiniz satış yaparak, karınızı katlamak istersiniz değil mi! Onun için işinizi geleceğe taşıyın. Gelecek sanal mağazalarınızda size göz kırpıyor. Nasıl ki bir şehir yeni yerleşim alanlarına göre değer kazanır sizin mağazanızın da değer kazanma olasılığı yeni mecralarda yani E – Ticarette yer almasıyla bağlantılı olacak. Çocuklarınıza bir miras bırakmak mı istiyorsunuz iyi bir web sitesi bırakın, tarla ev yada araba demiyorum. Okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Bizimle iletişim kurmak için sabırsızlanıyoruz çünkü işimizi ve geleceği önemsiyoruz..

 • 0 Kobi Hibe Destekleri

  Kobi Hibe Destekleri..! Öncelikle Kobi nedir? Meseleye buradan başlamak istiyorum. KOBİ: Küçük ve Orta büyüklükteki işletmelere Kobi denir. 250 Kişiden az istihdam eden, 250.000.000( İki Yüz Elli Milyon TL) Aşmayan işletmelerdir. Devletimizin TDTK aracılığı ile Kobilere sunduğu birçok hizmet vardır. TDTK devletin öncelikli ilde faaliyet gösteren tarımsal işletmelere verilen devlet destekleridir! * Süt üreten tarımsal işletmelere yatırım, Et Üreten Tarımsal İşletmelere Yatırım Alanlarında desteğe çıkmıştır. TÜBİTAK HİBE DESTEĞİ *Akademik destekler *Bilimsel ve teknolojik araştırmaları destekleme *Ulusal yeni fikirler ve ürünler araştırma destekleri *Sanayi, toplum, bilim ve girişimci destekleri *Sanayi Ar –GE Projeleri destek programı *KOBİ AR – GE başlangıç destek programı Birçok devlet ve Avrupa Birliği desteklerinden yararlanmak için Danışmanlık Hizmetlerimizden yararlanın. Ekibimiz ile iletişi kurun…!

 • 0 En İyi Reklam Ajansı..!

  Müşteriler, ürün yada hizmetlerinizi goole'da aradıklarında sizi bulsun istiyorsanız, yapmanız gereken ekibimizden danışmanlık hizmeti almak. Bunu nasıl yapıyoruz. izin adınıza sektörünüzün analizini yapıyoruz. Daha sonra yeniliklerle işinizi ne kadar yakınlaştırabiliriz yaratıcı atölye çalışmasını yaptıktan sonra size iletişim çözümlerimizi sunuyoruz. İşini duygusallığa ve edebiyata bırakmayın, en iyi reklam ajanslarından profesyonel danışmanlık hizmeti alın. Bir kaç bilgi ile size gelmiş güzel alımlı bayanlara kanıp, reklam harcamalarınızı çöpe atmayın. Reklamcılık sektörü fikir işidir sizi farlı fikirler sunan, ve yeniliklerden bahseden reklam ajansları ile iş ortaklığı yapın. Reklam ajansları size bazen yeni bir sektör kazandırır, bazende sizi müşterilerinize doğru ifade eder. Biz fikrin çoğunluktan değil azınlıktan çıktığına inanıp, ama işlerin çoğunluğun kalitesinde şekillendiğine inanıyoruz. Okumalarınız için teşekkür ederim En iyi reklam ajansından destek almak için bizimle iletişim kurun...! 

 • 0 GOOGLE NASIL REKLAM VEREBİLİRİM?

  Her şeyden önce bir gmail hesabı edinmemiz gerekiyor. Google ana sayfasın üst kısmından  oturum açıyoruz. Ardından kayıt olun sekmesine basıp, gmail hesabımızı alıyoruz. Bu linkten adwords  sayfasına gidiyoruz Oturum aç butonundan şifremizi giriyoruz(mail adresimizle aynı şifre unutmayalım) Adwords hesabınız oluşturuldu uyarısını görmüş olmanız lazım. Ardından altta bulunan adwords hesabınıza giriş kısmını tıklayınız. Karşınıza çıkan ekrandan kampanya oluşturun linkini tıklayın. Kampanya adınızı belirleyin. Bundan sonra mutlaka coğrafi hedefleme yapın( bu çok önemli çünkü hedef kitlenize doğru saptamak için) Mutlaka ben seçmek istiyorum kısmını işaretleyin ve haritadan kendi bölgelerinizi ayrıntılı seçin. Sol tarafta tamam tuşuna basarak, tamamlayın. Artık adwords reklam uzantılarını ayrıntılı görmüş olursunuz. Ama mutlaka günlük bütçenizi belirlemeyi unutmayın; fakat günlük net bütçenizi seçmil olduğunuz kelimeler belirler… Bu arada google sizi uyaracaktır, ilk sayfa bütçesinin üzerisindesiniz yada altındasınız diye… Ürününüzü doğru anlatan kelimeler sizin reklam kalite puanınızı belirleyecektir… Kaydet ve faturalandırma kısmını işaretledikten sonra Türkiye kısmını seçmeniz gerekmektedir Fatura bilgileriniz ayarlayıp, iletişim bilgilerinizi giriyorsunuz. Kredi kartı ödeme bilgisi karşınıza çıkıyor… manüel yada otamatik ödeme seçebilirsiniz En attaki promosyan puanınız var mı? Kodunuzu yazıp, indirim yapabilirsiniz. Bu arada rekabeti yüksek kelimeler ve tık başına ne kadar ücret ederim sorusu için; Google anahtar kelime aracını mutlaka kullanın derim. Bizimle birlikte kolay bir şekilde kitlelerinize ulaşmak için iletişim kurun…

 • 0 Kahramanmaraş Organizasyon Firmaları

  Kahramanmaraşta profesyonel şekilde, alanında uzaman kişilerin oluşturduğu tek organizasyon firması PRatik MEDYA/ORGANİZASYON'dur.  Bunun yanında bir çok organizasyon işi yapan butik işletmeler bulabilirsiniz fakat işin sosyalojısinden mezun kişileri bulamazsınız. Organizasyon ortak bir amaç çerçevesinde kurulmuş, ortak bir çalışma düzenine sahip, kendi performansını yönetebilen toplumsal bir düzen. Organizasyonlar sosyoloji, iktisat, işletme, siyaset bilimi ve psikoloji gibi birçok sosyal bilim dalının araştırma konusudur. . . Organizasyon Teorileri Teoriler arasında etkili olanlardan bazıları aşağıda sıralanmıştır: *  Weber 'in organizasyonel teorisi; (Max Weber'in "Ekonomi ve Toplum" adlı kitabında geçmektedir.) *  Marksist  organizasyonel analiz * Bilimsel Yönetim veya  Taylorizm ; (büyük oranda  Frederick Winslow Taylor 'un etkili olduğu teori) * İnsan İlişkileri Çalışmaları (Hawthorne etkisi, Maslow ve Hertzberg) * Yönetimsel Teoriler (Henri Fayol ve Chester Barnard teori üzerinde çalışanlardan bazılarıdır.) Onun için bizimle mütlaka iletişim kurun deriz...

 • 0 Kahramanmaraş Web Tasarım

  Kahramanmaraş'ta web tasarım alanında uzman ve işini severek yapan tek birma bulursunuz oda Webtasarım ve Reklam ekibidir. Bu ekip, dünya çapında fikirler ortaya koyan tam teşekküllü Reklam/Organizasyon/Danışmanlık firmasıdır. Bunun için web tasarım, bir logo bakarak başka bir logo yapmak kadar basit olmamalı diyoruz.  Gelecekte büyük bir firma oldunuz ama logonuz kopya yaptığınız tüm işleriniz boşa gidebilir. Onun için işinizi amatör ellere bırakmayın, mutlaka bu işi iş olarak değil, bir disiplin olarak gören bizim gibi firmalar ile çalışın derim. Bizimle mutlaka iletişim kurun...!

 • 0 İnternette Reklam Vererek Satışları Nasıl Arttırabilirim?

  İnternet reklam vererek satışları nasıl attırabilirim diye düşünün! İnternet Reklamcılığı verileri toplayan, analiz eden ve sonuç olarak raporlayan ve müşterisine bunun sonucunda reklam harcaması yaptıran bir sistem. Hep duymuşsunuzdur: ''O kadar reklam harcaması yaptım hiç bir kazanç elde edemedim'' çünkü reklam harcamalarınız öncesinde bir araştırma ve analiz yapılmadan direk fikir ortaya konup, reklam kampanyanızı piyasaya sürdünüz. artık internet ile birlikte müşterilerinize sunmuş olduğunuz ürününüzü hangi kelimeler ile arıyor biz bunlara ulaşıyoruz Müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre size internet'te reklamcılık hizmeti sunuyoruz. -Belki de bir adım üstte yer almaya ihtiyacınız vardır. Daha bir çok neden sayabiliriz bunun için profesyönel ekibimize danışıp, destek almanızı öneriyoruz. Ayrıntılı bilgi için sitemizden iletişim kurun..!   

 • 0 KOSGEP Hibe Kredi Nasıl Alınır?

  Her şeyden önce iyi bir girişimci olduğunuzu fark edip, bir karar vermelisiniz. Asla kendi başınıza işinizi kurmaya çalışmayın. Ne demişler: ''Amerikayı bir daha keşfetmeye gerek yok'' bunun için biz vakit nakittir diyoruz. Diyelim ki bir iş fikriniz var ve zaman kaybediyorsunuz kendi kendinize, bir bakmışsınız ki KOSGEP o alanı yeterince desteklemiş ve öylece kalırsınız. Onun için bizlere mutlaka danışın diyoruz. Projenizi yazmaktan, sektör analizinden ve kurumsal kimliğinizden tutun tüm süreçleriniz de yanınızda oluyoruz ve size sektörden müşteriler öneriyoruz. Dostça çalışmalara imza atıyoruz. Yeni insanlar kazanıp, ülkemize ve milletimize faydalı işler yapmanız için gereğinden fazlasını sağlıyoruz. Bizim işimiz sizin fikrinizi toplum yararına bir projeye dönüştürmek... Ayrıntılı bilgi için iletişim kurun..!

 • 0 Kendi İşimi Kurmak İstiyorum!

  Biz Türkler... tarih boyunca özgür yaşamayı kendimizin bile boyunduruğu altına girmek istemeyen bir milletiz. Onun için hepiniz eminim ki kimsenin emrinde çalışmadan, mutlu bir şekilde kendi işinizi kurmak istiyorsunuz. İşte o iç sesiniz bir yetenek pınarını kanatır ve ben bu işi yapmak istiyorum dediğinizde artık iş bitmiştir. Bu noktadan sonrası bizim işimiz, sizler için tüm güncel hibe ve kredileri takip ederek, proje geliştiriyoruz. Yapmanız gereken bizimle bir muhabbet çayı içmek. Bir bakmışsınız ki kafanızdaki tüm soru işaretleri profesyönel bir şekilde giderilmiş ve sizlerde bize önce bir dua edip, sonra inandığınız işinizi hayata geçirmeye başlamışınız.

 • 0 Sosyal Medyadan Nasıl Para Kazanırım?

  Sosyal medya artık insanları bir araya toplayan, insanların beğeni ve isteklerini ortaya koyan ve yorumlatan bir iletişim mecraları haline geldi. Bu sebeple artık müşterilerimizi sosyal medyaya yön veren kişiler haline getiriyoruz. Bunu müşterilerimiz ile birlikte sağlıyoruz. Bizim işimiz çok okuyup, güncelin bile ötesinde araştırmalar yaparak, gelecek hakkında yorum yapmak. Bunun için tüketici ve ikna psikolojisi bizim akademik alanımız. Ne müşteriler nede üretici zarar görmeden, doğru ürünü doğru iletişim mecralarında yer almasını sağlıyoruz. Onun içinde bizim çalışma disiplinimiz para kazanmaktan her zaman önde gelmiştir. Bu sebepten dolayı siz bize ürününüzden bahsedin ki bizlerde size doğru kitlelerle, dürüst reklamlar hazırlayarak. Hayat boyu kazanalım. Sosyal medya asla iki güzel paylaşım, sürekli paylaşım, yada sürekli yorumdan ibaret görenler sizden herkes nefret ediyor:) Tanıtım hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişim kurun..! 

© Copyrights WebtasarimVeReklam.com