Blog

 • 0 SEO NE DEMEK?

  SEO NE DEMEK?   Search Engine Optimization.  Websitenizin arama motorları için optimize edilmesi demek. Optimizasyondan kasıt şudur; Google, yahoo vb. Arama motoru sunucuları belli bir kalite politikası belirleyerek arama motorları üzerinden arama yapan müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak, aradıkları bilgiyi yada ürünü doğrudan alakasız olmayan siteleri eleyerek direk müşterisine sunmayı amaçlar. Bunun içinde belli kurallar koyar ki insanlara daha kaliteli içerikler sunabilsin. Bunu iki şekilde gerçekleştirir. Birincisi firmalara yada şahıslara website yaparken belli kurallar koyar. Örneğin; içeriğin kopya olmaması, görsellerin orjinal olması, sitenin güvenli olması ve bunun gibi birçok kriter. Websitelerin yapılan aramalarda bulunabilmesi için bu kurallara uymasını, websiteyi bu kriterlere uyarak oluşturmasını bekler. Bu kriterlere uymayan siteleri yapılan aramalarda göstermez, daha doğrusu ilk sayfalarda göstermez ve geriye atar.

 • 0 SEO NE İŞE YARAR?

  SEO NE İŞE YARAR?    SEO’nun en büyük avantajı, doğru şekilde yaptığınız zaman müşteri aramanıza gerek kalmaz çünkü websiteniz ilk sayfalarda çıkmaya başladığı zaman birçok müşteri sizi aradığında bulur. Ayrıca devasa bütçeler ayırılarak oluşturulan reklam bütçeleriniz en alt seviyelere çekilir çünkü artık google sizi kaliteli müşteri olarak konumlandırır ve aramalarda size öncelik vererek müşterilerin size ulaşmasını sağlar. Bu avantaj sizi birçok rakibinizin önüne geçirmekle kalmaz, işinizi farklı boyutlara taşımanıza kapıda açar.Google Adwords’te reklam vermeden önce sitenizi SEO uyumlu hale getirin ki yapmış olduğunuz ya da yapacağınız reklam sitenizi ileriye taşıyabilsin. SEO uyumlu olmayan sitelerde Google Adwords üzerinden ya da Google Reklam üzerinden reklam verdiğinizde siteye uzun vadede hiçbir getirisi olmaz. SEO ile hem reklamınızı kendiniz yapın hem de reklam bütçesinden kurtulun!

 • 0 ETİCARET AVANTAJLARI

  E-TİCARET SİTENİZ OLSUN E-Ticaret Siteniz Olsun Artık internetten satış yapmak kaçınılmaz bir durum oldu. E-Ticaret özelliklede İstanbul gibi geniş pazar yelpazesine sahip, dünyanın kalbindeki bir şehir için bulunmaz bir nimet. Çünkü ürün tedarik etmede rahat hareket edebileceğiniz bir şehir. Akıllı girişimcilere hatta hiç ürün almadan fiyat listesi toplayıp, bir müşteri gibi ürün toplayıp E-Ticaret ile dünyaya sunmak bile mümkün. Çünkü artık bilinçli müşteri fiyattan ziyade ürünün nereden geldiğine bakıyor. Biz E-Ticaret sitesi kurarken müşterimizi kazandırmak istediğimizden pazar tecrübemizi de paylaşıp, doğru yönlendirmeye çalışıyoruz. E-Ticaret sitelerimiz; Mobil Uyumlu, SEO Uyumlu Özgün Şablon, Kusursuz Kampanya yönetimi, Blog yönetim panellerinden oluşuyor. Ama bizim asıl farkımız sürümü en güncel temaları kullanmamız ve buna bağlı olarak SEO uyumlu web site kotlamak müşterilerimize avantaj sağlıyor. Sonrasında sorun yaşamadan dijital pazarlama kanallarını kullanabilirsiniz. www.webtasarimvereklam.com web sitemiz üzerinden kolayca bize ulaşış, İstanbul'un neresinde olursanız olun, yüz yüze görüşme sağlayabiliriz. Ayrıca şu konularda çok iddialıyız Web Site yaptırmak, İstanbul web ajansları, E-ticaret paketleri, İstanbul E-Ticaret, Mobil Uyumlu, SEO Uyumlu, Web sitem en üstte olsun, Farklı E-Ticaret temaları gibi konularda aşırı iddialıyız. Çünkü işimizi dürüst yapmayı bir ilke edinmişiz. Yazımızı sabırla okuduğunuz için teşekkür ediyoruz.

 • 2 İSTANBUL WEB TASARIM FİRMALARI

  İSTANBUL WEB TASARIM FİRMALARI Webtasarimvereklam.com   farkıyla İstanbul’da da bir çok firma ile çalışmaya başladığımızda şunu gördük. Müşterilerin web alanına uzaklığı bazı İstanbul’daki  fırsatçı web yazılım ajansı adı altında müşterileri  yanlış bilgilendirmişler ve mesleği kötüye kullandıklarını gördük. Bunun için dürüstlük ilkemizi tekniğimizden bile üstün tutarak; istanbul web tasarım firmaları web tasarım ajansları en iyi web tasarım firmaları web tasarım ajansı web sitesi tasarımı istanbul web sitesi web tasarım ataşehir web tasarım hizmetleri gibi aramalarda ilk sıralarda yer alıp, müşterilerimizi doğru yönlendirmek ve müşterilerimiz ile birlikte büyümek planımızın parçalarını devreye koyduk. Bunun için sürekli içerik üreterek, web site yaptırmak isteyen müşterilerimizi sürekli içerikler geliştiriyoruz. webtasarimvereklam.com sitemiz üzerinden hizmet vererek, müşterilerimizin isteklerine anında cevap veriyoruz. Bizimle çalıştığınızda sadece web siye yaptırmak yada SEO hizmet almış olmazsınız; bununla birlikte firmanızı büyütür, geliştirirsiniz.

 • 1 Robots.txt Nedir?

  robots.txt nedir? robots.txt ne işe yarar?   Robots.txt dosyası oluşturularak sitenin kök dizinine yerleştirilir. Bu dosyanın amacı arama motorlarının siteyi taramasına yardımcı olmak ve hangi dosyaların taranıp hangi dosyaların taranmayacağını belirlemek amacıyla oluşturulur. Robots.txt dosyası arama motorlarına yardımcı olduğu için sitenize faydalı dönüş sağlar.Robots.txt dosyası oluşturarak arama motorlarına ve arama motorları araçlarına çeşitli talimatlar verebilirsiniz.     Aşağıdaki komut doğrultusunda Googlebot’a “/cms/” dizininin tarama dışı tutulması gerektiğini bildirebilirsiniz. User-agent: Googlebot Disallow: /cms/ Bu işlemin tüm tarayıcılar için geçerli olmasını istiyorsanız; User-agent: * Disallow: /cms/ Sitenizin sadece tek bir alanının değil tüm alanlarının dizin dışı kalmasını istiyorsanız; User-agent: * Disallow: / Sadece tek bir görselin veya alt sayfanın taranmasını engellemek istiyorsanız; User-agent: Googlebot Disallow: /questionfile.html Disallow: /images/questionfile.jpg Sitenizde yer alan tüm görsellerin gizli kalmasını istiyorsanız bu durumda dolar işaretini bir yer tutucu olarak kullanıp bir filtre oluşturabilirsiniz. Tarayıcılar bu durumda belirlemiş olduğunuz dosya türlerini taramadan diğer dosyalara geçeceklerdir. User-agent: * Disallow: /*.jpg$ Belirli bir dizinin engellenmesini ama bu dizine ait alt dizinin taranmasını istiyorsanız; User-agent: * Disallow: /shop/ Allow: /shop/question/ AdWords’e ait tüm görüntülerin organik dizinden çıkarılmasını istiyorsanız; User-agent: Mediapartners-Google Allow: / User-agent: * Disallow: / robots.txt dosyası içerisinde aynı zamanda site haritasına yer vererek bir site ile tarayıcılar arasındaki bağlantıyı sağlamlaştırmayı başarabilirsiniz. UserAgent: * Disallow: Sitemap: http://[question.com]/sitemap.xml   Robots.txt hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • 0 WEBSİTE SEO/SOSYAL MEDYA

  SOSYAL MEDYA AKTİF KULLANIMININ SEO AÇISINDAN ÖNEMİ Etkili bir sosyal medya stratejisi işinizi beklentilerinizin üzerine taşıması en olağan durumdur. Sosyal medya insanları kitleler halinde bir araya getiren ve gruplaştıran dijital pazarlama platformlarıdır. Biz reklam ajansları sosyal medyayı bir şehrin en işlek caddesi ve oraya astığımız afiş gibi görür ve ona göre çalışmalar hazırlarız. Önemli olan ruhunuzun sosyal medyaya ne kadar yansıdığı ile alakalı bir durumdur. Her işte olduğu gibi sosyal medyadaki samimiyetsizlikte belirli bir zamaman eğer samimi değilseniz gün yüzüne çıkması kaçınılmazdır. Onun için sosyal medya kullanımı seo açısından çok önemlidir. Şirketinizin hesaplarını bir imajınız be vitrininiz olarak görün. Oraya neyi nasıl koyarsanız insanların kalbinede onu öyle koyarsınız. Bizler sosyal medya araçılığıyla kazandığımız müşterileri rast gele kazanmıyoruz. İnanlar bizim bahçemizdeki meyvaları görünce çiçekleri ne kadar güzel yetiştirdiğimizi görüyorlar. Bu sebeple bizlerle şirketlerinin işlerini paylaşıyorlar. Sosyal medya işinize doğru yön versin istiyorsanızı, heyecanla çalıştığımız dijitap pazarlama uzmanlığımızın bahçesinden sizlerde ücretsiz web site yada website seo hizmeti alabilirsiniz. https://www.webtasarimvereklam.com/iletisim/   üzerinden bizlerden teklif alabilirsiniz. https://www.webtasarimvereklam.com/seodanismanligi/ inceleme yapabilirsiniz. https://www.webtasarimvereklam.com/portfolyo/ üzerinden örnekleri görebilirsiniz...    

 • 0 SEO FİYATLARI

  SEO FİYATLARI Websiteniize seo yaptırmak için bir çok araştırmalaryaparsınız  ve harcayacağınız bütçenizin boşa gitmasini istemezsiniz, haklı olarak. Fakar Türkiye geneli seo ajanslarını görüyoruz ki müşterilere bilinçli tüketim yaptırmıyorlar. Neki derseniz beni iyi dinleyin, diyelim ki İstanbul’da hizmet veren bir isrtanbul firmasısınız, araştırma yaptınız, en iyi denen reklam ajansını yada seo ajansını buldunuz , anlaşma yaptınız. Sizin hedef kitleinizi tanımlamadan bütçenizi kullanmaya başlıyor ve gereksiz hedef kitleye sizin bütçenizi kullanmaları web sitenize asla tıklanma getirmez. Bunu aklı başışında herkes bilir. Onun için önerilerimiz var. Hedef kitle analizi isteyin, Rakip analizi isteyin, Seo stratejisi isteyin ki Reklam ajansı yada seo ajansı işini doğru yapsın. Çünkü bir çok seo ajınsı sahipleri alan mezunu olmasıkları için ücret karşlığında seo hizmeti veriyorlar, sizce bu ajanslar ne kadar uzun vadede başarı yakalarlar. Onun için bildiğiniz işi yapın derler. Bilmiyorsanız bilen insanları çalıştırın ama onlarında yaptığı işeri bilen insanlar tarafından kontrol ettirin. Bizden seo hizmeti yada seo fiyatları almak isterseniz https://www.webtasarimvereklam.com/iletisim/   üzerinden bizlerden teklif alabilirsiniz. https://www.webtasarimvereklam.com/seodanismanligi/ inceleme yapabilirsiniz. https://www.webtasarimvereklam.com/portfolyo/ üzerinden örnekleri görebilirsiniz...

 • 0 Seo nedir? Doğru Seo yaptırmak!

  Seo nedir? Seo nasıl yapılır?SEO: Arama motorları optimizasyonu.Yani kısacası Seo web site yaptırmaktan sonra ilk ihtiyaç duyacağınız alan.web site yaptırırken kimse farkında olmasığı için web sitesinin SEO uyumlu web sitemi diye sorgulamaz ama en önemli aşamadır. eğerki çalıştığınız yazılım firması dürüst çalışmıyorsa paranızı çope atarsınız.2. aşama bence mobil uyumlu web site yaptırmaktır. Artık kullanıcılar her alanda mobilden işlerini kısa yoldan bir çay molasında halletmeye bayılıyorlar. Bu tarz davranış değişiklikliklerini yok sayamayız.3. aşama bence web siteniz kullanıcı odaklı mı değil mi?Hickimse zamanını çope atmak istemez.SEO yaptırmak, seo nedir? web site yaptırmak, mobil web site yaptırmak, e ticaret sitesine seo yapmak gibi artık bir çok konu başlığı insanların gündeminde.www.webtasarımvereklam.com. üzerinden iş telefonu: 0216 399 04 54 cep no: 05419739446,05392057776 numaralarından ulaşarak, seo nedir, seo nasıl yapılır?, A'dan z'ye seo çalışması, web sitemi üst sıralara taşımak istiyorum, seo uyumlu web site nasıl olmalı, versiyonu yükses web site gibi bir çok aorunuza bizlerden direk cevaplar alabilirsiniz.Hatta istanbul da web site yaptırmak, ankarada seo ajansları, Kahramanmaraş web tasarım gibi bir çok aramalarınızda zaman kaybetmeden bizlerden en doğru hizmeti alabilirsiniz.Her şeyden önce ne istediğimizi iyi bilmemiz gerekmektedir.web site mi yaptırmak istiyorsun, seo yaptırmak mı isyiyorsun, web site ile para mı kazanmak istiyorsun, kurumsal web sitemi istiyorsun bu kararı iyi vermen gerekiyor. Ve ona göre web hizmeti satın alıp, doğru yere para harcamanızı tavsiye ederiz.

 • 0 GOOGLE ADWORDS ARACILIĞI İLE MÜŞTERİ KAZANMAK

  Google Adwords Aracılığı ile Para Kazanmak     Yapmanız gereken alt yapısı güçlü olan versiyonu yüksek bir tema üzerine amaçladığınız ürünün web sitesini orijinal metinlerle ve aynı zamanda bu metinler mümkünse etiket kelimeler üzerine kurulu olmalıdır.  İkinci bir adım web sitenizin: www.webtasarımvereklam.com ana sayfasındaki ücretsiz web sitenizi test edin hizmetini kullanmak.  Üçüncü olarak yapmanız gereken web sitenizi iç SEO dediğimiz site içi SEO'sunu yaptırmak.  Dördüncüsü ise Dış SEO dediğimizi güvenilir ve güçlü web sitelerinden link edinmek.  Beşincisi web sitenizin blok vb. gibi alanlarını sürekli yeni içerikler girerek güncel tutmak.  Altıncısı Google Adwords üzerinden arama motorlarında hizmetinizi anlatan en uygun kelimeleri satın almak. webtasarımvereklam üzerinden Profesyonel hizmet almak istediğinizde isi Adwords Yardım merkezimizden iletişim kurabilirsiniz. Arama Motorları Uzmanı Mehmet Kahraman 5419739446 pratikmedya@gmail.com www.webtasarimvereklam.com #iyireKlamlar dileriz...

 • 0 KAHRAMANMARAŞ’TA REKLAM AJANSI

  Kahramanmaraş Web Site Yaptırmak..! Kahramanmaraş’ta ekonomik, mobil uyumlu, profesyonel tanıtım sitesi ya da e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorsanız www.webtasaimvereklam.com üzerinden Pratik Medya ile iletişim kurabilirsiniz. Kahramanmaraşta web site yaptırmak, Kahramanmaraşta mobil uyumlu web site yaptırmak, Kahramanmaraşta web tasarım, Kahramanmaraşta reklam ajansları, Kahramanmaraş, yazılım firmaları, Kahramanmaraş, web ajansları, Kahramanmaraş reklam şirketleri, Kahramanmaraş web tasarım… gibi Müşterilerimizin uzun arayışlar içerisini girip, zaman kaybetmelerini istemiyoruz. Aynı zamanda kurucularımızın Reklamcılık Bölümlerinden mezun olan Kahramanmaraş’taki tek tam hizmet reklam ajansı www.webtasarimvereklam.com üzerinden hizmet veren Pratik Medya LTD.ŞTİ. şirketidir. Kahramanmaraş’ta reklamcılık alanında tüm sorularına cevap bulabilecek tek yazılım firmasıyız. Mehmet Kahraman 5419739446 pratikmedya@gmail.com www.webtasarimvereklam.com #iyi reklamlar Dileriz...

© Copyrights WebtasarimVeReklam.com