Blog

 • 0 KOSGEB Hibe Kredi Nasıl Alınır?

  Her şeyden önce iyi bir girişimci olduğunuzu fark edip, bir karar vermelisiniz. Asla kendi başınıza işinizi kurmaya çalışmayın. Ne demişler: ''Amerikayı bir daha keşfetmeye gerek yok'' bunun için biz vakit nakittir diyoruz. Diyelim ki bir iş fikriniz var ve zaman kaybediyorsunuz kendi kendinize, bir bakmışsınız ki KOSGEP o alanı yeterince desteklemiş ve öylece kalırsınız. Onun için bizlere mutlaka danışın diyoruz. Projenizi yazmaktan, sektör analizinden ve kurumsal kimliğinizden tutun tüm süreçleriniz de yanınızda oluyoruz ve size sektörden müşteriler öneriyoruz. Dostça çalışmalara imza atıyoruz. Yeni insanlar kazanıp, ülkemize ve milletimize faydalı işler yapmanız için gereğinden fazlasını sağlıyoruz. Bizim işimiz sizin fikrinizi toplum yararına bir projeye dönüştürmek... Ayrıntılı bilgi için iletişim kurun..!

 • 0 Kendi İşimi Kurmak İstiyorum!

  Biz Türkler... tarih boyunca özgür yaşamayı kendimizin bile boyunduruğu altına girmek istemeyen bir milletiz. Onun için hepiniz eminim ki kimsenin emrinde çalışmadan, mutlu bir şekilde kendi işinizi kurmak istiyorsunuz. İşte o iç sesiniz bir yetenek pınarını kanatır ve ben bu işi yapmak istiyorum dediğinizde artık iş bitmiştir. Bu noktadan sonrası bizim işimiz, sizler için tüm güncel hibe ve kredileri takip ederek, proje geliştiriyoruz. Yapmanız gereken bizimle bir muhabbet çayı içmek. Bir bakmışsınız ki kafanızdaki tüm soru işaretleri profesyönel bir şekilde giderilmiş ve sizlerde bize önce bir dua edip, sonra inandığınız işinizi hayata geçirmeye başlamışınız.

 • 0 Sosyal Medyadan Nasıl Para Kazanırım?

  Sosyal medya artık insanları bir araya toplayan, insanların beğeni ve isteklerini ortaya koyan ve yorumlatan bir iletişim mecraları haline geldi. Bu sebeple artık müşterilerimizi sosyal medyaya yön veren kişiler haline getiriyoruz. Bunu müşterilerimiz ile birlikte sağlıyoruz. Bizim işimiz çok okuyup, güncelin bile ötesinde araştırmalar yaparak, gelecek hakkında yorum yapmak. Bunun için tüketici ve ikna psikolojisi bizim akademik alanımız. Ne müşteriler nede üretici zarar görmeden, doğru ürünü doğru iletişim mecralarında yer almasını sağlıyoruz. Onun içinde bizim çalışma disiplinimiz para kazanmaktan her zaman önde gelmiştir. Bu sebepten dolayı siz bize ürününüzden bahsedin ki bizlerde size doğru kitlelerle, dürüst reklamlar hazırlayarak. Hayat boyu kazanalım. Sosyal medya asla iki güzel paylaşım, sürekli paylaşım, yada sürekli yorumdan ibaret görenler sizden herkes nefret ediyor:) Tanıtım hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişim kurun..! 

 • 0 Reklamcılık Sektörü Nereye Gidiyor!

  Gelişmekte olan ülkemizde Reklamcılık Sektötü üniversitelerin vermiş olduğu sektörden uzak teorik bilgilerin ışında ilerlemesi çok zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Pnun için biz okumalar, programalar ve yazılım geliştirmeyi karar verdik ve iletişim fakültesiyle yetinmedik. Gelecekte reklamcılık söktüründe kariyer planlayan genç yeteneklere sesleniyorum sınıfı geçin ama asla ortalama için uğraşmayın. Asla biş zamanınız yoktur çunkü sektir zor ve tüm sestörlerin bilgisin isteyen  geniş bi yelpazeye sahip. Sürekli araştırmai okumalar yaparak, kenidinizi yarış atı gibi yetiştirmeniz gerekiyor. Rizk almaktan korkmayın. Duyduüunuz kapıları bir bir çalın onlara bir şeyler üretin ve onlara ufuk açım böylelikle işinizi garantilemiş olursunuz. Reklamcılık biraz deliliktir. Uçuk fikirler üretmekten korkmayın. Bil bil fikirler saçmalayın, kopyalama yapmayın, üretmeye çalışın. Beyninizi böylece açmış ve yeni vadilere yol açmış olursunuz. 

© Copyrights WebtasarimVeReklam.com