Web Tasarım | Logo Tasarım | Website Yaptırmak | E Ticaret Paketleri | SEO Ajansı

google haberler

Geri

0 Web Tasarım

WEB TASARIMWeb tasarım nedir? web tasarım yaptırırken nelere dikkat etmelisiniz? web tasarım araçları nelerdir?
Öncelikle web tasarımı kendiniz yapmıyorsanız ve profesyonel destek almayı düşünüyorsanız, işi yapacak olan kişilerden talep etmeniz gereken bazı konular vardır;
- Yaptıracağınız web tasarım projenizin mutlaka SEO uyumlu yani arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız için gerekli altyapıya uygun olarak hazırlatmanız gerekiyor. Web siteniz SEO uyumlu olmadığında sadece görüntü olarak varolur. Sizin tanıtımınızı yapmaz ya da sizi müşterilerinize ulaştıramaz!
- Yaptıracağınız web tasarım projenizin mutlaka mobil uyumlu olması gerekiyor. Masaüstünde sunduğunuz kullanıcı deneyimi kalitesini aynı şekilde mobil araçlarda da sunmanız gerekiyor ki hedeflerinize çok daha doğru bir şekilde ulaşabilesiniz.
- Web tasarım projenizi oluştururken mutlaka site mimarisini önceden oluşturmanız gerekmektedir.
- Projenizde kullanacağınız görsel ve metinlerin orjinal olmasını ve telif hakkı gibi hukuki problemlerle karşılaştığınızda bundan doğacak zararları web tasarım firmasının ödeyeceğini belirtmelisiniz.
- Mutlaka gizlilik politikasını ve kullanıcı sözleşmesini garanti altına alacağınız, yazılımla ilgili herhangi bir bilginin izininiz olmadan 3. veya 4. şahıslarla paylaşılamayacağını garanti altına alacağınız sözleşme yapmalısınız.
Websitenizi ölçmek için webmaster araçlarına mutlaka kayıt olmanız gerekiyor.
Web tasarım ve logo tasarım için bizden profesyonel destek alın!

0 Yorumlar

  • Hiçbir yorum bulunamadı.

web tasarım ve logo tasarım için