E Ticaret Sitesi | E Ticaret Özellikleri | Web Tasarım

e ticaret özellikleri

e ticaret sitesi

Etkili bir e ticaret sitesi yaptırmak istiyorsanız öncelikle dikkat edilmesi gereken husus; yaptıracağınız sitenin SEO uyumlu ve Mobil uyumlu olması ve kesinlikle kopya yazılım olmamasıdır. Satacağınız ürünlerin özelliklerine göre size en uygun olan template'i seçmeniz gerekmektedir. Bu sayede firmaların hedeflerine ulaşması daha basit ve kısa sürede olacaktır! İhtiyaçlarınızı dört dörtlük karşılaması için template belirlerken mutlaka profesyonel destek almalısınız!

E-Ticaret nedir? E-Ticaretin Faydaları nelerdir?

Eticaret ile kısıtlı bir bölgede hizmet vermek yerine tüm ülkeye hatta tüm dünyaya hizmet vermeniz mümkün. Böyle bir avantajı görmezden gelmek sizi uzun vadede zarara uğratabilir. E-ticaret ile işinizi daha ilerilere taşımak, müşteri portföyünüzü artırmak, satışlarınızı artırmak ve sayamayacağımız kadar avantaja sahip olmak için neyi bekliyorsunuz?
MOBİL UYUMLU WEBSİTE YAPTIRMAK
Mobil uyumlu bir websiteye sahipseniz geleceği daha iyi görürsünüz. Websiteniz aracalığıyla müşterilerinize kolaylık sağlarsınız ve her daim müşterilerinizin bir telefon kadar yakınında olursunuz...
SEO UYUMLU WEBSİTE YAPTIRMAK
Websitenizin Google arama motoru ve diğer arama motorlarında üst sırada çıkması için websitenizi SEO uyumlu şekilde kodluyoruz. Böylelikle websitemi en üst sıralarda nasıl çıkarırım sorusuna cevap buluyoruz ve sizi hedeflerinize bir adım daha yaklaştırıyoruz.
EĞİTİM DESTEĞİ
Website teknik olarak tamamlandıktan sonra bir süre teknik destek alabilirsiniz! Ama önemli olan devamındaki süreçte sizin websiteniz üzerinde istediğiniz güncellemeyi yapabiliyor hale gelmenizdir. Böylece kimseye ihtiyaç duymadan dilediğiniz gibi websitenizi yönetebilirsiniz.
KOLAY YÖNETİM PANELİ
Kolay yönetim paneli sayesinde website kodlamasından anlamasanız bile basit arayüze sahip yönetim paneli ile sitenizi kolayca yönetebilir ve istediğiniz güncellemeleri yapabilirsiniz!
Kurumsal web tasarım düşünür müydünüz?
Website yaptırıken SEO Uyumlu ve Mobil Uyumlu olması gerekir ki arama motorlarında siteniz kolayce yer edinebilsin. Siteniz isminiz gibidir, isminizin anlamını merak edip, araştırdığım gibi websitenizin adına yüklediğiniz anlamda web sitenizin SEO'su oluyor. Kısacası hizmet verdiğiniz sektörde kullanılan terimler, müşterilerinizin sizi nasıl aradıkları, müşterilerinizle aranızdaki iletişimde hangi kelimeleri kullanıyorsunuz vs. gibi şeyler websitenizin oluşturulmasında önemli rol oynamaktadır. Bunu websitenize doğru şekilde entegre edersek başarılı bir website sahibi olmuş olursunuz. Websitenizin SEO uyumlu veya Mobil uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız; sitenizi ücretsiz analiz etmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz...
SEO POWERSUİT onaylı website hazırlıyoruz!
SEO Powersuit lisansına sahipiz. LinkAssistant, Rank Tracker, SEO SpyGlass ve WebSite Auditor ile yaptığımız bütün yazılımları kontrol ediyoruz.
Google Pagespeed 90+
Sizin websayfanızın bitiminde, bütün HTML5/PHP, Javascript, CSS, Resim dosyalarizi ve bunun gibi diğer faktörleri optimize edip teslim ediyoruz. İsterseniz herhangi bir sitenin Google Pagespeed'e burdan bakabilirsiniz .. GOOGLE PAGESPEED
Google Ürünlerine ve 50 arama motorlarına kayıt!
Websayfası hazır olduğunda, tabiki işlem bitmiyor.. Google webmaster da robots ve sitemapları ekliyoruz. Google My Business ve Google Maps'e kaydınızı ücretsiz yapıyoruz...