Girişimcilik | Girişimcilik Projeleri | Web Tasarım Ve Reklam

girişimcilik projeleri

Girişimcilik projeleri, hibe destekleri, uluslararası hibe destekleri ve özel kuruluşların verdiği desteklerle ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin! Kosgeb destekleri, tkdk destekleri, kalkınma ajanslarının verdikleri destekler, devlet destekleri, AB proje destekleri ve birçok farklı kurum ve kuruluşların verdiği destekler, nelere destek veriliyor, hibelerden nasıl faydalanabilirsiniz, proje çağrı dönemleri, proje yazımı ve proje takibi konusunda merak ettiğiniz her şey burada!

Girişimcilik desteği ilk olarak kişinin yada işletmenin kendi sınırlarını çizip, iş ilk adımını almasıyla başlayan bir süreçtir. Doğru yerden doğru bilgiye ulaşıp, doğru kişilere danışman için püf noktası. girişimcilik destekleri nelerdir?

Girişimcilik destekleri, iş fikrinize güvenmekten başlar, fikrinizen hayata geçirilmesindeki tüm finansal kaynaklarının temini noktasına kadar giden süreçtir. Kamu destekleri ve özel destekler diye de ayırabiliriz.

girişimcilik, girişimci destekleri, girişimcilik projeleri
girişimcilik, girişimci destekleri, girişimcilik projeleri girişimcilik, girişimci destekleri, girişimcilik projeleri girişimcilik, girişimci destekleri, girişimcilik projeleri

girişimcilik destekleri nelerdir?

girişimcilik destekleri; farklı kurumların belirli sektörlerdeki girişimcileri desteklemek amacıyla devlet kurumları, vakıflar ya da ajanslar tarafından sağlanan destekleri ifade etmektedir.

girişimcilik projeleri nasıl hazırlanır?

İş fikrinizi doğru anlatmaktan başlayan bu süreçte mutlaka destek alınmalı. Genelde girişimciler bu süreçlerde bocalarlalar ve iş fikirlerinin yapılamayacağını düşünüp, vazgeçerler.

yaratıcı iş fikirleri nasıl çıkar?

yaratıcı iş fikirleri, düşünmek, tasarlamak ve uygulamaktan başlayıp, en iyi motivasyon öğesini ortaya koymakla başlar…!

devlet destekleri ile girişimcilere sunulan avantajlar nelerdir?

devlet destekleri özellike girişimcilere neyi nasıl yapmanız gerektiğini öğreten ve güdüleyen KOSGEB gibi kurumların finansa edildiği yerlerdir. Bizden bilgi alabilirsiniz.

hangi kurumlar girişimcileri destekliyor?

kosgeb, abigem, işgem, etohum, türkiye teknoloji geliştirme vakfı, teskomb, türk eximbank, türkiye grameen mikrofinans programı, kredi garanti fonu, kalkınma ajansları, işkur.

kosgeb desteği ile işletme açma

kosgeb programları ile günümüzde birçok kişi kendi işletmesini kurma şansını yakalamıştır. Bu desteklerden yararlanmak için sağlam bir strateji ile projenizi hazırlamanız çok önemli.

tkdk destekleri ile işletmeyi nasıl büyütebilirim?

günümüzde devlet birçok sektörde işletmelerin kurulmasını, istihdamın artmasını ve ülke ekonomisini canlandıracak birçok projeye destek vermektedir. Bu projelerin kapsamına göre farklı farklı kurumlar üzerinden destek sağlamaktadır. Bunlardan en önemlilerinden biri TKDK projeleridir.

kalkınma ajanslarının verdiği destekler nelerdir?

kalkınma Ajansları, ülkemizin belli bir coğrafi bölgesi içerisindeki özel ve kamusal tüm şirketler, yerel otoriteler ile sivil toplum kuruluşları arasında işbirliği sağlayarak, o bölgenin ekonomik açıdan gelişmesini hedefleyen ve yasal bir hükme dayanarak kurulan yapılar olarak tanımlanmaktadır. Küreselleşme süreci beraberinde getirdiği yapısal uyum politikaları ile birçok konuda özgün süreçler ve araçlar geliştirilmesini gerekli kılmıştır. Bu süreçte Türkiye'ye de AB tarafından bölge planlamanın yeni bir anlayışla ele alınması gerektiği ve bunun aracının da BKA'lar olduğu ifade edilmiş ve konu ilk kez AB'ye tam üyelik müzakereleri ile başlamıştır.

girişimcilik, girişimci destekleri, girişimcilik projeleri
girişimcilik, girişimci destekleri, girişimcilik projeleri

daha fazla sorunuz mu var? profesyonel destek için iletişime geçin.

iletişime geç