Girişimcilik Projeleri

blog

Kosgeb Projeleri

Kosgeb programları ile günümüzde birçok kişi kendi işletmesini kurma şansını yakalamıştır. Bu desteklerden yararlanmak için sağlam bir strateji ile projenizi hazırlamanız çok önemli.

blog

TKDK Projeleri

Günümüzde devlet birçok sektörde işletmelerin kurulmasını, istihdamın artmasını ve ülke ekonomisini canlandıracak birçok projeye destek vermektedir. Bu projelerin kapsamına göre farklı farklı kurumlar üzerinden destek sağlamaktadır. Bunlardan en önemlilerinden biri TKDK projeleridir.

blog

Uluslararası Projeler

Sadece ülkemizde değil bütün dünyada farklı farklı kurumlar üzerinden çok çeşitli sektörlerde ve konularda birçok proje yürütülmektedir.

blog

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Teknolojinin gelişmesi, sanayileşmenin artması, tüketimin artması vb. birçok etken sonucu iyi yanlarının yanı sıra kötü sonuçları olan birçok durum ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkan bu sonuçları birazda olsa düzeltmek veya önüne geçmek için hem devlet kanalları hem de özel şirketler bu konuda toplumsal bilinci ve farkındalığı artırmaya yönelik projelere destek vermektedir.

blog

Örnek İşlerimiz

Proje yazmak o karmasik metinlerin, edebi cümlelerin arasinda kaybolmak size sıkıcı ve yorucu geldiğini biliyoruz. Onun için her gün okuyan, araştırma yapan ekibimize projenizi güvenle yazdırarak, proje boyunca destek alabilirsiniz!

Danışmak istermisiniz?

© Copyrights WebtasarimVeReklam.com