Google Adwords | Adwords Reklamları | Adwords Hesabı Açma

google adwords

google adwords

  • Kategori :reklam
  • Site reklam :google reklam
  • Harita reklam :harita reklam
  • Paylaş :
google reklam, google adwords, internet reklamları
google reklam, google adwords, internet reklamları

google adwords reklamları

Adwords reklamları ile anahtar kelimelere reklam vererek, hizmet verdiğiniz sektördeki müşterilerinizi yaptıkları aramalara göre kendinize yönlendirebilir, müşteri portföyünüzü genişletebilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Google adwords ile anahtar kelimelere açık artırma usulüyle teklifler vererek, sektörünüzle ilgili yapılan aramalarda kullanılan anahtar kelimelere reklam verebilirsiniz. Geleneksel reklamlara oranla internette reklam vermek çok daha avantajlıdır. Aynı zamanda google adwords üzerinden reklam verdiğinizde reklamlarınızı kimler görmüş, hangi yaş grubu arama yapmış, girenlerin % kaçı erkek % kaçı kadın, hangi ilden reklamınıza tıklamış, hangi saat aralıklarında en çok gösterim ve tıklama almı gibi her türlü bilgiyi raporlayabilir ve reklamlarınızı geliştirebilirsiniz. Geleneksel reklamlarda böyle bir analiz yapmanız mümkün değildir. Genelden ziyade daha çok özel tekniklerle hedef kitlenize ulaştığınızda, daha düşük bütçelerle daha doğru reklamınızı yapabilirsiniz.

Google adwords reklamları ile reklam için ayırmış olduğunuz bütçeyi alt seviyelere çekerek ulaşmak istediğiniz satış miktarlarına ulaşablirsiniz. İnternette ucuz reklam vererek satışlarınızı inanılmaz boyutlarda artırabilirsiniz. Fakat bunu yaparken doğru reklam ayarlamalarını yapmanızda oldukça önemli bir konu. Birçok kişi internette yanlış reklam ayarlaması yaptığı için gereksiz para ödemekte. Örneğin Ankara'da halı yıkama işi yapan bir işletme googleda reklam veriyor ve reklam ayarlarını tüm Türkiye olarak ayarlıyor. Reklamı tüm Türkiye'de gösterildiği için hizmet verdiği il dışında başka birçok ilden tıklama aldığı için reklam bütçesi gereksiz yere tükeniyor. Bu en basit örnekten yola çıkarak bu kadar ucuz hatalar büyük maliyetlere sebep olabilir. Bu durumu yaşamamak için mutlaka ama mutlaka profesyonel destek almanız gerekiyor.

  • google adwords
  • google reklam
  • profesyonel reklam
  • kurumsal reklam
  • internet reklam
  • reklam verme
google reklam, google adwords, internet reklamları
adım

google reklam

Google'da reklam vermek işletmenize çok büyük katkılar sağlar. Doğru reklam hedeflemeleriyle internette reklam vermek satışlarınızı artırmakla beraber yeni müşteriler kazanmanıza katkı sağlar. Google reklamlarının katkısı kesinlikle yadsınamaz ve firmalar ne kadar erken bu alanda faaliyete geçerse o denli işleri büyütebilirler.

google reklam, google adwords, internet reklamları
adım

reklam mecraları

Hedef kitleniz daha çok nerede vakit geçiriyor? İnternette reklam vermek mi mantıklı yoksa sosyal medya üzerinden reklam vermek mi? Her sektörün hedef kitlesi aradıkları şeyi farklı platformlarda arıyor. Burada önemli olan firmaların hedef kitlesini iyi tanıması ve buna uygun olarak reklam mecralarını seçmesi.

google reklam, google adwords, internet reklamları
adım

internet reklam

İnternette reklam vererek sadece satışlarınızı artırmakla kalmaz, hali hazırdaki müşterilerinize daha fazla ulaşabilir ve yeni müşteriler edinebilirsiniz. Farklı pazarlama taktikleriyle yeni ürünlerinizi ya da kampanyalarınızı hedef kitlenize çok daha rahat bir şekilde duyurabilirsiniz.

iletişim
google adwords, internet reklam, googleda reklam vermek
google adwords, google reklam, googleda reklam vermek google adwords, google reklam, googleda reklam vermek

internette reklam vermek için