Kosgeb | Kosgeb Destekleri | Kosgeb Desteklenen Sektörler

kosgeb destekleri

KOSGEP girişimcilere: Girişimcilik destekleri, AR – GE Teknolojik üretim ve yerleştirme destekleri, laboratuvar hizmetleri, işletme geliştirme büyüme ve ulusallaştırma destekleri, kobi finansman destekleri konularından hizmet vermektedir.

Hangi sektörde ve sektörünüzünüz hangi alanı olduğunu belirleyen, teknolojik ortamda tanımlanmış sektör numaranızdır.

KOSGEP, teknolojik ve katma değeri yüksek bir ürün üreten, bu ürünü uluslararası pazarlara taşımak isteyen ve ihracat odaklı çalışan KOBİ’ler öncelik olarak, olmak üzere bütün KOBİ’lerimize gerekli desteği sağlamaktadır.

kosgeb nace kodu, kosgeb destekleri, kosgeb destekleri ne kadar
kosgeb nace kodu, kosgeb destekleri, kosgeb destekleri ne kadar kosgeb nace kodu, kosgeb destekleri, kosgeb destekleri ne kadar kosgeb nace kodu, kosgeb destekleri, kosgeb destekleri ne kadar

kosgeb belgesi ile işletme açma

KOSGEP genç girişimci belgenizi almak için KOSGEP eğitimlerini takip edip, farklı kurum ve kuruluştaki eğitim programlarına kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Kosgep web sitesi üzerinden de başvuru yapabilirsiniz

kosgeb proje yazımı

KOSGEP Proje yazı tamamen tecrübe isteyen profesyonel kişiler ya da bizim gibi danışmanlık firmalarının yapması geren süreçtir.

kosgeb eğitimi

KOSGEP genç girişimci belgenizi almak için KOSGEP eğitimlerini takıp edip, farklı kurum ve kuruluştaki eğitim programlarına kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Kosgeb web sitesi üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

kosgeb desteği ne kadar?

KOSGEP hibe desteği 30 binden başlar, projenizin içeriğine göre değişkenlik gösterir.

kosgeb nace kodu, kosgeb destekleri, kosgeb destekleri ne kadar
kosgeb nace kodu, kosgeb destekleri, kosgeb destekleri ne kadar

daha fazla sorunuz mu var? profesyonel destek için iletişime geçin.

iletişime geç