Logo Tasarım | Logo Tasarımı | Logo Tasarım Fiyatları | Web Tasarım

logo tasarım fiyatları

logo tasarım paketleri

Etkili bir logo ile müşterilerinizin akıllarında yer etmek istiyorsanız öncelikle dikkat edilmesi gereken husus; yaptıracağınız logonun hikayesinin olması ve hizmet verdiğiniz sektörle firmanızı özdeşleştiren orjinal tasarımdan oluşmasıdır. İstisna sektörler dışında genelde firmaların sektörlerine göre logo tasarımları hemen hemen benzerlik gösteriyor malesef. Logo tasarlarken renk, font, yazı karakteri, geçişler gibi bütün ayrıntılar bir bütünlük halinde olmalı ve sektörünüzle sizi özdeşleştirmeli. Yaptığımız her logonun bir hikayesi vardır. Hikayesi olmayan logo içi boş, öylesine yapılmış logodur. Dilerseniz hikayenizi beraber oluşturalım?

logo tasarım konusunda profesyonel destek almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Genel olarak logo tasarlarken dikkat ettiğimiz husularlar;

hikayesi olan, her çizgide bir anlam bulunan, hizmet verdiğiniz sektörle alakalı kurumsal renklerle tasarladığımız, kurumsal font olarak sektörünüze en uygun olanı seçtiğimiz ve başka yerde benzerine rastlayamayacağınız orjinal logo tasarımları yapıyoruz.