Müşteri İlişkileri

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Gerekli verileri toplamak yani genel müşteri tanımlamalarından farklı olarak müşteri profili, alışkanlıkları, beklentileri, konum ve bölge bilgileri gibi her müşteriyi tek tek analiz edebilecek imkânlara sahip olmak ve elde edilen bu verilerin analizleri neticesinde yeni çalışma planları yapmak.

Operasyonel Müşteri İlişkileri Yönetimi

Operasyonel Müşteri İlişkileri Yönetimi

İleriye dönük yeni bir planlama verisi olabileceği gibi, günün sonunda firmanın farklı bölümleri için değişik anlamlara da gelebilir. Örneğin müşteri bir sipariş verdiğinde, bu işlem satışta görevli temsilci için prim anlamına gelebileceği gibi, muhasebe için tahsilat takibi, pazarlama bölümü için başarılı yapılan bir tanıtımın ve kampanyanın geri dönüşü, satın alma için kritik seviyeye düşen ürünlerin ithalat planlarının yapılması, satış sonrası departmanı için montaj ve teknik destek çalışmaları ve nihayetinde işveren için işlerin iyi gittiğini gösteren bir veridir.

Analitik Müşteri İlişkileri Yönetimi

Analitik Müşteri İlişkileri Yönetimi

Elde ettiğimiz verilere doğru bir şekilde bakıldığında , müşterilerimizin beklentilerini anlayan bir firma olmayı, onların istediği şekilde ürün ve hizmet üretmeyi ve şirketimize rekabet avantajı sağlayacak fırsatları görmeyi mümkün kılar. Bunu sağlamanın en etkili yolu bu bilgileri etkili ve doğru bir şekilde kullanmaktan geçer.

Müşteri İliskileri Yönetim Stratejimiz

Müşteri İliskileri Yönetim Stratejimiz

Müsteri yani is ortaklariniza veremeyeceginiz bir cevabimiz yoktur,sadece dogru ve çözüm odakli bir simetrik iletişim anlayisini, çalisanlariniza kazandirdigimizda en dogru müsteri iliskileri yönetimini gerçeklestirmis olacaksiniz!

Örnek işlerimiz

Örnek İşlerimiz:

Yapım Aşamasında...

Bizimle İletişime Geçin!

© Copyrights WebtasarimVeReklam.com