Web Tasarım | Logo Tasarım | Danışmanlık | Web Tasarım Ve Reklam

reklam ajansı

web yazılım konusunda merak ettiğiniz herşeyi mail yoluyla ya da telefon ile iletişime geçerek bize sorabilirsiniz.

logo tasarım konusunda merak ettiğiniz herşeyi mail yoluyla ya da telefon ile iletişime geçerek bize sorabilirsiniz.

reklam tasarımları konusunda merak ettiğiniz herşeyi mail yoluyla ya da telefon ile iletişime geçerek bize sorabilirsiniz.

web tasarım, logo tasarım, seo ajansı
web tasarım, logo tasarım, seo ajansı web tasarım, logo tasarım, seo ajansı web tasarım, logo tasarım, seo ajansı

ne tür web yazılım tercih etmeliyim?

web tasarım konusunda hangi yazılımı tercih etmeliyim sorusunun cevabını arıyorsanız öncelikle ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz gerekiyor.. Amacınız ne?, satış yapabileceğinizi kullanışlı bir website mi yoksa tanıtım amaçlı kurumsal bir web site mi yaptırmak istiyorsunuz? Bu kararı verdikten sonra hangi yazılım sizin işinizi görür bunu profesyonel kişiler ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

web tasarım konusunda nelere dikkat etmeliyim?

web tasarım yaptırırken nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Öncelikle kopya yazılım olmaması ve daha da önemlisi içeriğin kopya olmaması gerekiyor. Eğer buna dikkat etmezseniz sadece benim websitem var diyebilirisniz.. Bunun ötesine geçemezsiniz!

nereye reklam vermeliyim?

reklam konusunda internetten mi reklam vermek daha mantıklı yoksa sosyal medya reklamları mı daha mantıklı? Bu sorunuzun cevabı tamamen sektörünüzle ve hedef kitlenizle alakalı.. Eğer potansiyel müşterilerinizin satmış olduğunuz ürünleri nerede aradıklarını bilirseniz ona göre reklam vermeniz daha kolay olur.

reklam verirken nelere dikkat edilmeli?

reklam verirken öncelikle reklam vereceğiniz mecrayı doğru belirlemeniz gerekiyor. Devamında ise müşterilerinizin dikkatini çekecek, onları heyecanlandıracak reklam görselleri ya da videoları ile sizi ziyaret etmesini beklemeniz gerekiyor.

seo uyumlu web site ne demek?

seo uyumlu web site nedir? seo kelimesi search engineering optimization ( arama motoru optimizasyonu) anlamnıa geliyor. SEO uygulanan bir sitede fark şu şekilde ortaya çıkar; web siteniz üzerinden hangi sektör içerisinde faaliyet gösteriyorsanız o sektörle ilgili yapılan aramalarda ilk sayfada çıkmanıza yardımcı olacak faktörlerin gerçekleştirilmesi anlamına geliyor.

mobil uyumlu website ne işe yarar?

günümüzde mobil telefonların kullanımı o kadar arttı ki artık firmalar, bir çalışma yapmadan önce mobil site üzerinden hangi çalışmaları yapabiliriz sorusunun cevabını bulmaya çalışıyorlar.Bu duruma arama motoru hizmet sağlayıcıları da üst düzey önem vermeye başlayınca, yapılan her sitenin mobil kullanılabilirlik açısından kusursuz olması gerektiğini politikalarında açıkça belirttiler ve yazılımlarını bu doğrultuda güncelleştirdiler. Mobil web site için en önemli olan faktör ise hızdır! Bu sayede üst düzey kullanıcı deneyimi gerçekleştirilebilir.

arama motoru optimizasyonu nasıl yapılır?

arama motoru optimizasyonu ile ilgili sadece google tarafında 270'den fazla faktörden söz edebiliriz. Bu faktörlerin tamamının aynı anda gerçekleştirilebilmesi mümkün değildir fakat ne kadar fazlasını uygulayabilirsek o kadar websitemizden verim alabiliriz.

google seo ne demek?

google seo ile websitenizin google arama motorunda, yapılan sektörel aramalarda ilk sayfada ilk sıralarda çıkması için gereken işlemlerin optimize edilmesi anlamına gelir.

web tasarım, logo tasarım, seo ajansı

kurumsal kimlik yaptırırken nelere dikkat edilmeli?

kurumsal kimlik yaptırırken dikkat etmemiz gereken önemli faktörler; öncelikle sizi ya da firmanızı hizmet vereceğiniz sektöre göre doğru şekilde, doğru kelimelerle, doğru renklerle ve doğru tasarımlarla anlatmak gerekiyor. Kendinizi doğru ifade edebilmeniz için sadece görsellikte yetmiyor malesef.. Daha fazlası için bizimle iletişime geçin!

logo tasarım nasıl olmalı?

logo tasarım yaptırmak istiyorum fakat logom nasıl olmalı bilmiyorum diyorsanız size başlangıç noktası olarak müşterilerinize ne şekilde, hangi üslupla yaklaşmak istediğinizi belirlemeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

logo tasarımı nasıl olmalı?

logo tasarım yaptırırken nelere dikkat etmelisiniz? Öncelikle yaptıracağınız logo kurumsal olmalı.. Çok fazla karışık detaylarla boğulmuş olmaktan ziyade basit ve şık olmalı. En büyük markalara baktığınız zaman hepsinde ortak olan tek bir nokta vardır.! Sadelik...

profesyonel logo tasarım nasıl olur?

profesyonel logo tasarım hizmeti almadan önce kendinizi doğru şekilde tanımlamanız gerekiyor.. Nasıl? Öncelikle siz kendinizi sektörde nasıl konumlandırmak istediğinizi ve müşterilerinizin ilk görüşte sizi sadece logonuzdan tanımaları için ne yapmanız gerektiğini belirlemeniz gerekiyor. En güzel mesajı logonuz ile doğrudan verebilirsiniz ve insanların hafızasında sağlam yer edinebilirsiniz.

tanıtım filmi yaptırmak

web site üzerinden ya da sosyal medyadan kendinizi tanıtmak istiyorsanız, bunun için kısa bir tanıtım filmi çekip bunu çeşitli mecralar üzerinden paylaşmak en doğru yol olabilir.

reklam filmi yaptırmak

kısa fakat etkili reklam filmleri ile rakiplerinizden sıyrılarak bir anda ünlü bir marka olabilirsiniz! Bunu nasıl yapabilirim sorusunun cevabını ise web tasarım ve reklam ekibimizden alabilirsiniz.

logo yaptırırken nelere dikkat etmeliyim

logo yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli olgu; basit ve sade bir logo olmasıdır. Karmakarışık logolardan kesinlikle ama kesinlikle uzak durmalısınız. Kendinizi en basit ve en sade şekilde logonuz ile anlatmanız gerekiyor. Ancak bu sayede insanların akıllarında kalabilirsiniz.

kurumsal logo nasıl olmalı?

kurumsal logo yaptırmak istiyorum fakat nasıl olması gerektiği hakkında fikrim yok diyorsanız logo tasarım portfolyo sekmesinden referans işlerimize bakabilirsiniz.

web tasarım, logo tasarım, seo ajansı

sosyal medyada nasıl reklam verebilirim?

her sektörün belirli bir müşteri kitlesi ve bu müşteri kitlesinin de vakit geçirdiği belirli alanlar vardır. Önemli olan doğru müşteriye doğru kanallardan basit ve etkili şekilde ulaşabilmektir. Sosyal medya kullanımı günümüzde o kadar arttı ki günümüzün yarısından fazlasını sosyal medyada geçirir olduk. Hal böyle iken bu alanlarda etkili reklamlar ile tanıtım olayı çok fazla önem kazandı.

internette reklam vermek

internette reklam vermek aslında getirisine göre çok az maliyetli bir işlem. Fakat her sektörün internet reklamları ile satış yapması mümkün ve ekonomik olmuyor malesef.. Örnek vermek gerekirse saat satışı ile ilgili yapılan internet reklamlarının sosyal medya reklamlarına oranla daha fazla maliyetli ve daha az etkili olduğunu gördük. Buradan çıkartılması gereken tek ders her sektörün hedef kitlesi farklı yerlerde ve bunu doğru belirleyemediğiniz takdirde hem para hem de vakit kaybı yaşayabilirsiniz!

bilboardlarda nasıl reklam verirsiniz?

bilboard reklamları ile ilgili nereye ne şekilde nasıl reklam verebilirim sorusunun cevabını, reklam vermek istediğiniz yerdeki belediye içerisinde basın ve ilan bölümünden gerekli evrakları ve ödemeyi yaptıktan sonra verebilirsiniz. Bazı yerlerde özel firmalar bu alanları kiraladığı için özel firmalarla da iletişime geçmeniz gerekebilir.

reklam verirken nelere dikkat edilmeli?

reklam verirken dikkat etmeniz gereken 3 önemli nokta var; 1.'si doğru mecrayı belirlemek, 2.'si merak uyandıracak görsel ve çarpıcı bir metin kullanmak, 3.'sü ise reklam verdikten sonra getirisini ve götürüsünü doğru analiz edebilmek!

googleda reklam vermek

google adwords ve ya google reklamlar ile birçok farklı mecrada kolayca reklam verebilirsiniz. Google üzerinden anahtar kelime reklamları ile satışlarınızı artırabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

youtube reklam vermek

youtube reklamları ile hedef kitlenizi yakalayabilir, tanıtımınızı yapabilir ve insanların akıllarında kalabilirsiniz. Burada önemli olan soru şu: Ulaşmak istediğim potansiyel müşteriler youtube da hangi yayınları daha çok izliyor ve izlenme süreleri ne kadar?

instagramda reklam vermek

instagram reklamları ile satışlarınızı artırabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

facebookta reklam vermek

facebook reklamları ile satışlarınızı artırabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

web tasarım, logo tasarım, seo ajansı

daha fazla sorunuz mu var? profesyonel destek için iletişime geçin.

iletişime geç